left
right
Dorosłych
-
+
Wiek 3-5 dziecko
-
+
Zamknij
Wybierz

Imprezy

Na terenie Hotelu Na Wierzynka urządzimy każdą imprezę

Imprezy firmowe i rodzinne

W Parku Pinokio w Wieliczce zorganizujesz nie tylko urodziny swojego dziecka. Dzięki położeniu na terenie Hotelu Na Wierzynka urządzimy każdą imprezę: firmową i rodzinną. Do dyspozycji gości są sale bankietowe, profesjonalna obsługa, Restauracja Maryla ze smacznymi daniami oraz profesjonalna obsługa. Hotel Na Wierzynka i Park Pinokio położone są w centrum Wieliczki. Lokalizacja pozwala na szybki dojazd z różnych okolicznych miejscowości. Zielona przestrzeń zachęca do korzystania ze świeżego powietrza, a wygodne wnętrza do wspaniałej, zabawy zarówno w ciągu dnia, jak i nocą.

Organizujemy:

Przyjęcia weselne

W Hotelu na Wierzynka zorganizujesz przyjęcie weselne z piękną oprawą i smacznymi daniami. Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, dlatego zapewnimy profesjonalne przygotowanie i obsługę. Na stronie Hotelu na Wierzynka w Wieliczce poznasz ofertę weselną.

Zobacz ofertę

Urodziny / Rocznice

Planujesz przyjęcie z okazji jubileuszu lub urodzin? Pomożemy Ci w organizacji, abyś mógł cieszyć się wyjątkowymi chwilami ze swoimi bliskimi. Sale bankietowe, ozdobione stoły, pyszne dania z sezonowych produktów, wyjście do ogrodu - to tylko niektóre z udogodnień, które znajdziesz w naszej ofercie.

Zobacz ofertę

Chrzciny i Komunia Święta

Przyjęcia, z okazji chrztu świętego i komunii świętej, to wyjątkowe wydarzenia zarówno dla dziecka, jego rodziców, jak i całej rodziny. Specjalnie na tę okazję stworzymy piękną przestrzeń, w której Twoi goście poczują się naprawdę wyjątkowo. Spędź ten dzień wśród najważniejszych osób, a całą organizację przyjęcia pozostaw nam. Poznaj ofertę przyjęć z okazji chrzcin oraz z okazji komunii świętej.

Zobacz ofertę komunii swiętejZobacz ofertę chrzcin

Stypa

Pożegnanie bliskiej osoby to bardzo trudny czas, który przynosi mnóstwo silnych emocji. Wesprzemy Cię w organizacji stypy, tak abyś nie musiał się o nic martwić. Zajmiemy się salą, subtelną dekoracją, smacznymi daniami oraz Twoim spokojem w kwestii organizacji i zadbania o wszystkie detale. Poznaj naszą propozycję w temacie organizacji przyjęcia pożegnalnego.

Poznaj ofertę

Spotkanie wigilijne

W Hotelu na Wierzynka w Wieliczce spotkasz się ze współpracownikami na tradycyjnym przyjęciu opłatkowym. To klimatyczny czas, który służy zacieśnianiu więzi i integracji z zespołem. We wnętrzach naszych sal zorganizujemy niezapomniane przyjęcie w świątecznej atmosferze, a nawet zapewnimy nocleg uczestnikom spotkania. Poznaj ofertę na spotkania wigilijne.

Zobacz ofertę

Wszystkie dzieci uczestniczące w organizowanych przez Hotel na Wierzynka imprezach mogą korzystać z atrakcji Parku Pinokio oraz wewnętrznej sali zabaw.

© 2024 Park Pinokio - wszystkie prawa zastrzeżone.

from by lemonpixel booking by hotres