left
right
Dorosłych
-
+
Wiek 3-5 dziecko
-
+
Zamknij
Wybierz

Atrakcje

Atrakcje w Parku Pinokio

Dostępne w cenie wykupionego biletu

W Parku Pinokio w Wieliczce atrakcje są dostępne dla dzieci w wieku od 1 do 11 lat. Zabawa odbywa się pod opieką rodziców, którzy swoje pociechy mogą doglądać z wygodnych leżaków i altanek. Większość atrakcji dostępnych jest w cenie biletu. Za wybrane należy uiścić dodatkową opłatę. Atrakcje w Parku Pinokio dostępne w cenie wykupionego biletu

Mini Zoo

To jedna z atrakcji, która przyciąga zarówno dużych i małych. W naszym mini zoo, miłośnicy zwierząt zobaczą: kury, kaczki, żurawie, papugi, a nawet adoptowane przez nas bociany. Na terenie Parku Pinokio spotkasz również alpaki, kozy afrykańskie i owce. To wspaniała okazja, aby na żywo zobaczyć jak wyglądają niektóre zwierzęta, zrobić sobie zdjęcie i choć trochę przybliżyć się do świata przyrody.

Park linowy

Park linowy przeznaczony jest dla dzieci do 10 roku życia. To bezpieczna atrakcja, która gwarantuje mnóstwo emocji, wrażeń i pozwala pokonywać dziecięce bariery.

Gokarty

Gokarty, które znajdują się w Parku Pinokio to pojazdy napędzane siłą własnych nóg. Możesz dzięki nim poruszać się po całym parku, dojeżdżać do kolejnych atrakcji, efektownie wchodzić w zakręty i - w razie potrzeby - bezpiecznie hamować.

Małe gokarty, autka, hulajnogi i rowerki

W Parku Pinokio czekają rozmaite pojazdy dostosowane do dzieci w różnym wieku. Gokarty, autka, hulajnogi i rowerki zapewniają mnóstwo wrażeń i pozwalają poczuć wiatr we włosach przy jednoczesnym zachowaniu bezpiecznej prędkości. Maluchy chętnie wcielają się w rolę kierowców, by posmakować przygody za kierownicą wybranego pojazdu.

Boisko do piłki nożnej

Trawiaste boisko pozwoli dzieciom na rozgrywanie niezapomnianych meczów, zdrową rywalizację, zabawę z rówieśnikami lub dorosłymi. W końcu każdy miłośnik sportu, choć raz na jakiś czas, chciałby się poczuć niczym Lewandowski lub Szczęsny.

Stół do tenisa stołowego

Dla tych, co lubią precyzyjne sporty przygotowaliśmy duży i mały stół do popularnego ping-ponga. Odbijanie paletką niewielkiej piłeczki wydaje się proste, ale czy na pewno tak jest? Podejmij wyzwanie i stań do pojedynku z przyjaciółmi, rodziną, dzieckiem. Opanowanie tej dyscypliny przynosi ogromne emocje i satysfakcję.

Tropikalna Wyspa

To duży plac zabaw, który przeniesie dzieci na piękną, tropikalną wyspę. Wysokie palmy, mostki, tunelowe zjeżdżalnie zachęcają do biegania i przeżywania wspaniałych przygód w egzotycznym klimacie.

Piracki Statek

Jeśli Twoje dziecko marzy o zostaniu kapitanem pirackiego statku, to u nas ma na to szansę. Wystarczy, że wejdzie na pokład placu zabaw w kształcie wielkiej łodzi, a od razu poczuje się jak na prawdziwym morzu. Na dzieci czekają wysokie zjeżdżalnie, mostki, żagle, drabinki i ścianki wspinaczkowe.

Tor z przeszkodami

Wspinanie, omijanie, utrzymywanie równowagi - nasz tor przeszkód to miejsce, w którym dziecko na każdym kroku podejmuje wyzwania. Bawi się, pokonuje kolejne przeszkody i cieszy się za każdym razem, kiedy sprawnie przejdzie kolejny element toru. Wspaniała zabawa szczególnie dla tych, którzy kochają się wspinać.

Mały plac zabaw

Dla najmłodszych przygotowaliśmy plac zabaw dostosowany do ich wzrostu i umiejętności. Maluchy kochają się wspinać i zjeżdżać. Dzięki temu poznają swoje możliwości i ćwiczą koordynację ruchową. Kolorowa i bezpieczna przestrzeń, którą zapewniamy, będzie dla nich idealna.

Domki na drzewach

Domki na drzewach w Parku Pinokio to trasa linowa dla małych i dużych. Domki połączone są tunelami sprawnościowymi otoczonymi zabezpieczającą siatką, a do ich przejścia nie są potrzebne uprzęże. Ta atrakcja, umieszczona na niedużej wysokości, sprawi frajdę zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Trampoliny

W Parku Pinokio na dzieci czekają trampoliny, na których młodsi i starsi odnajdują prawdziwą frajdę. Dlaczego? Swobodne skoki to wyraz radości i wolności, z której dzieciaki chętnie korzystają.

Huśtawki i bocianie gniazdo

Proste, klasyczne huśtawki oraz bocianie gniazdo - wszystkie rodzaje bujawek czekają na dzieci w Parku Pinokio w Wieliczce. Huśtanie to frajda, którą czuje się bez względu na wiek. Nie ważne czy wysoko, czy nisko. Ważne, że przez kilka chwil można poczuć rześki wiatr i czerpać ogromną przyjemność z relaksującego huśtania się.

To nie wszystkie atrakcje

Efektowne zabawy

To nie wszystkie atrakcje. Za dodatkową opłatą, i tylko w soboty, i niedziele, dzieci mogą skorzystać z dodatkowych, efektownych zabaw.
W Parku Pinokio czekają na nich:

  • Dmuchańce,
  • bungee,
  • karuzela,
  • wycieczki po Parku Pinokio ciuchcią Tomkiem,
  • tyrolka,
  • gokarty elektryczne, oraz tajemniczy cyklon.

Kup bilet online

© 2024 Park Pinokio - wszystkie prawa zastrzeżone.

from by lemonpixel booking by hotres